0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Garland килим дијамант ft. Ft. Област килим голем тркач тен

Garland килим дијамант ft. Ft. Област килим голем тркач тен

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Барате стилски и удобен килим што одговара на вашиот буџет? Не гледајте подалеку од килимот на тркачот во затворен дијамант од Гарланд! Направено со мек полипропилен куп, овој килим не е само луксузен за допир, туку и издржлив и долготраен. Дизајнот на дијаманти се постигнува преку изградба на јамка, давајќи му единствен и трендовски изглед. Со поддршка од латекс што не се лизга, нема да се лизне наоколу без разлика колку дејства гледа. Чистењето е ветре со едноставно празнење и чистење на места. И не грижете се за тие преклопни ознаки - тие природно ќе се распаѓаат со текот на времето. Машината направена и зафатена. 100% полипропилен. Препорачана грижа : само вакуум и самото место чисто. Обичен стил со геометриски дизајн на дијаманти. Отпорна на почва и дамки. Тип на конструкција : јамка. Висина на купот : 0,3-инчи. Поддршка за латекс без лизгање. Големина : килим со затворен тркач со ширина од 3-метри x 12-метри. Испорака : валани. Боја : тен.

За производот

Избор на клиент