0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

DEN 2239.84
Достапно за нарачка

Достапност

Род има рамен чувствителен врв. Ролна со лежишта со 3 топка. Светла врв на Chartreuse за да видите каснувања. Метална количка натоварена со тест линија од 4 lb. Брада брана 26 инчи рамен врвот комбо шипка и ролна. Дејството е средно до светло. Црна и црна никел во боја со врвот на Chartreuse. Одлично за Panfish, Crappie и Walleye.

За производот

Избор на клиент