0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дожд од цвеќиња i wallидна уметност

Дожд од цвеќиња i wallидна уметност

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Печатено со мастила со врвен квалитет, нашите производи од платно се отпорни на избледени. Одликувајќи се со цврсти или галериски завитки и се протегаат преку рамка од дрво. Достапно со декоративна рамка за обликување. Дожд од цвеќиња I 16x20 Wallидна уметност : Печатено со мастила со врвен квалитет. Отпорен на избледени. Одликувајќи се со цврсти или галериски завитки и се протегаат преку рамка од дрво. Достапно со декоративна рамка за обликување. Подгалче. Полиестерска рамка. Лесно е да се обеси. Не е потребно собрание.

За производот

Избор на клиент