0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бакнете женски колено чизми за платформа со висока јава

Бакнете женски колено чизми за платформа со висока јава

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Влезете во вашиот следен победнички изглед и фатете се на најновиот моден тренд со овие сребрени куки за дизајн на колено високи чизми за возење со целосно затворање на патенти за лесно вклучување/исклучување. Погодно за тенки стапала, ако вашите се нормални стапала и ви требаат поудобно, потребна ви е половина. Парче за лого на Bull Metal од страната и задниот дел од платформата. Богатиот материјал за ладилни плочи со горниот дел со подлога на подлога и гума од гума . потпетицата мери приближно 6 инчи. Платформски мерки 3,5 инчи . вратилото мери приближно 8 инчи од лак. Отворање на подигање мери приближно 10 инчи.

За производот

Избор на клиент