0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Црно -бело модни книги со студска индустрија наредени квадратни декоративни печатени перници за фрлање, 18

Црно -бело модни книги со студска индустрија наредени квадратни декоративни печатени перници за фрлање, 18

DEN 259.04
Достапно за нарачка

Достапност

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со инсерти што веќе се вметнати во нивниот случај. Идеално за дневни соби, спални соби, семејни простории, каучи и столчиња. Случаи со тематски перници со уметност печатени во САД. Димензии : 18 x 18 инчи, вклучително и вметнување за полнење. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата во секунди, додавајќи и декоративен акцент и удобност на вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе патент внатре и подготвени за пената. Вметнување на обвивка и полнење се направени од мек полиестерски материјал . За да се измие отстранување на вметнувањето од обвивка со употреба на невидлив патент. Исчистете ја перницата кутија одделно, машинско миење на деликатно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат суво. Вметнувањето на перници е само чисто место . уметнички дела се однесуваат на : чанта, мода, глам, книги. Дизајн од Аманда Гринвуд.

За производот

Избор на клиент