0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Шампион големо и високи маички маички со маички со маички со долги ракави, до големина 6xl

Шампион големо и високи маички маички со маички со маички со долги ракави, до големина 6xl

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Шампионот за машки дрес со долг ракав со аспиратор со дизајн на логото на шампион ќе ве одржува удобно за секој ден удобност. Се чувствува кадифен и мек без додавање дополнителен дел. Шампион со долги ракави маички со аспиратор; Атлетик одговара за леснотија и удобност; влечен врат на вратот; долга ракав маичка; аспиратор; машина за перење.

За производот

Избор на клиент