0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Terенска и Skyенска женска плус висока ниска француска маичка за теризници

Terенска и Skyенска женска плус висока ниска француска маичка за теризници

DEN 478.24
Достапно за нарачка

Достапност

Сакаше : луксузно лежење. Оваа џемпер од Terra & Sky има ласкаво детали за високо-ниско ниво и Topstitch. Изработена во мека француска мешавина од памук Териклот со пријатна екипаж, манжетни за ребра и опуштено вклопување. Одлично за носење со хеланки или џогери за симпатична, каузална облека. Само на. Материјал : 54% памук/46% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : високо-ниско полите, манжетни за ребра, детали за детали. Високо-ниско џемпер за жени плус од Terra & Sky.

За производот

Избор на клиент