0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
CT TDW Diamond S Sterling Silver Silver Manight Mase Ring

CT TDW Diamond S Sterling Silver Silver Manight Mase Ring

DEN 2879.84
Достапно за нарачка

Достапност

Задебелен и машки изглед, овој привлечен прстен е само неговиот стил. Изработено во елегантно сребро, овој прстен има квадратен дизајн поставен со заслепувачки дијаманти. Полиран на брилијантен сјај, тој ќе даде рафинирана изјава во овој одличен изглед. Империјал 1/3 CT TDW Diamond S925 Стерлинг Сребрен машки моден прстен.

За производот

Избор на клиент