0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Преклопување на преносни тимски спортски странични странични седишта на отворено водоотпорен носач сина

Преклопување на преносни тимски спортски странични странични седишта на отворено водоотпорен носач сина

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа силна, издржлива и лесна преносна клупа за преклопување со шест лица е совршена за седење на маргините на спортски настан, затегнување, забава, кампување на отворено или каде и каде. Високо преносен и лесен го прави ова крајна клупа за склоност. Не е потребно собрание, само распакувајте и е подготвено за употреба.1. Користете за отворено, плажа или градина2.6 лице Спортски клупа3.Грачно за сите тимски спортови4.ГОВОР ЗА ДОГОВОР ВДИО ИГРА СПОРТИ5.ГОВОР ЗА ФОКЦИЈА, БАСБАЛ, БАСБАЛ, Фудбал, лакрос и други тимски спортови 6.Селна цевка Големина : 13*0,6мм, целокупна : 96 L x 17,7 W x 17,7 H7.600 D Оксфордска ткаенина со ПВЦ облога8. Боја : Сина клупа за преклопување. Користете за отворено, плажа или градина. Спортска клупа.

За производот

Избор на клиент