0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Замислете ја оваа претпазливост Новиот возач кој може да се отстрани и еднократното магнет со жолт автомобил за студентски возачи

Замислете ја оваа претпазливост Новиот возач кој може да се отстрани и еднократното магнет со жолт автомобил

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Новите возачи веќе се доволно нервозни, не им требаат возачи кои ги искористуваат. Овој светло жолто и црно „Внимание : Нов возач „ Магнет од замислете дека ова ќе ги предупреди автомобилите околу нив да бидат будни и трпеливи. Магнет во форма на дијамант мери 5,75 "x 5,75 " и е лесно отстранлив за да може да се стави на кој било автомобил што го вози новиот возач. Магнетите се прават од и се печатат на 0,030 винил обложен магнетски материјал. Печатено на .030 винил обложен материјал со магнет. Светло жолта и црна за лесна видливост. Секој магнет во форма на дијаманти е 5,75 "x 5,75". Магнетите се лесно отстранливи за разлика од налепниците. Совршен за нови и неискусни возачи.

За производот

Избор на клиент