0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кафез со шише со велосипедска вода, лесен алуминиумски пијалок, држач за држач - сребро

Кафез со шише со велосипедска вода, лесен алуминиумски пијалок, држач за држач - сребро

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Едноставниот и лесен кафез за шише со вода со велосипед со дополнителна јачина на овализиран дизајн помага да се задржат повеќето стандардни, помали шишиња и чаши безбедно. Опапениот врв на отворот му дозволува на возачот лесно да го отстрани шишето со вода додека се вози. Цврстите странични ребра безбедно држат најразлични шишиња додека се возат преку груб терен. Достапно во четири бои : црна, јаглеродна патер, сребро и бело. Лесен материјал : Овој кафез со шише е изработен од 6061-T5 алуминиумска плоча третирана со главата. Секој кафез со шише тежи 1,5 унци. Висококвалитетниот материјал и производниот процес се зајакнуваат за дополнителна јачина . одговара на повеќето шишиња со вода со големина : Овој добро дизајниран држач за шишиња одговара на дијаметарот на шишето околу 3 ”совршено. Овализираниот дизајн ви помага лесен пристап до шишето со вода додека сте во движење . Лесна инсталација : Користете клуч за хексадецимален 4мм (не е вклучен) за да ги зацврстите кафезите во дупките за завртки на рамката. Вклучените завртки од 4 x m5 x 12 се стандардна големина за монтирани кафез со шише со вода. Забележете - Рамката за велосипеди бара дупки со навој за инсталирање на кафези за шишиња . Една година ограничена гаранција : Овој производ е покриен со гаранција за велосипед. Ние сме толку сигурни дека ќе го сакате овој производ што нудиме 30 дена гаранција за враќање на парите со гаранција од 1 година!.

За производот

Избор на клиент