0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Графички плима за пливање во епизода на момчињата

Графички плима за пливање во епизода на момчињата

DEN 239.68
Достапно за нарачка

Достапност

Кога барате шорцеви за пливање со одличен стил и кул бои за вашето мало момче, не гледајте подалеку од овие официјално лиценцирани стебла за пливање. Тие се дизајнирани со постава за мрежење, така што тој се лади и суви побрзо, додека графичките „Војна на Starвездите“ ќе го направат најладното дете на плажа или базен. Овие шорцеви за пливање, исто така, доаѓаат со еластична половината за влечење што може да се прилагоди на неговото посакувано вклопување доколку е потребно. Достапно во црно, тој повторно ќе ги достигне овие пливање стебла за да изгледа најдобро дали се забавува на сонце или прави прскање со пријателите и семејството. Војна на Starвездите епизода 7 Графички пливање на момчињата 100% полиестер. Печатење на „Војна на Starвездите“. Пливање стебла. Постава за мрежи. Лесен. Еластична половината за цртање. Достапно во црно. Измијте внатре надвор, машина измијте ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, ладно железо од обратна страна.

За производот

Избор на клиент