0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Оби-Ван Кеноби (скитници edеди) : Оби-Ван Кеноби е поставен години по драматичните настани на „Војна на Starвездите“ : Одмаздата на Сит каде Кеноби се соочи со корупцијата на неговиот пријател и чирак на edеди, Анакин Скајвокер го сврте Сит Лорд Дарт Ведер. Војна на Starвездите : Оби-Ван Кеноби : Навивачите и колекционерите можат да замислат сцени од „Војна на Starвездите Галакси“ со оваа премиум Оби-Ван Кеноби (скитник edеди) играчка, инспирирана од серијата „Војна на Starвездите“ : Оби-Ван Кеноби. Додатоци инспирирани од ликови, засновани на серии : Оваа акција на „Војна на Starвездите“ на „Војна на Starвездите“ доаѓа со 3 додатоци инспирирани од забава кои прават одличен додаток на секоја колекција „Војна на Starвездите“. Пронајдете други фигури од галаксија далеку, далеку : најдете филм и забава инспирирани од „Војна на Starвездите“ на црните серии за да изградат галаксија на „Војна на Starвездите“ (секоја се продава одделно. Предмет на достапност). Премиум артикулација и детали : fansубителите и колекционерите на „Војна на Starвездите“ можат да ја прикажат оваа целосно артикулирана фигура со позитивна глава, раце и нозе, како и премиум деко, во нивната колекција.

За производот

Избор на клиент