0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Classенска класична кариера што одговара на пантолона, достапна во редовно и ситно

Classенска класична кариера што одговара на пантолона, достапна во редовно и ситно

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Lookе изгледате симпатично и ќе се чувствувате пријатно во овие класични пантолони во кариерата на Georgeорџ! Овие панталони имаат удобна ткаенина со двојна лента. Овие се совршени за работа! Classeенски женски класичен пантолона во кариерата : Памук/Спандекс. Истегнување ткаенина. 2 предни џебови. Удобно. Машинско миење ладно.

За производот

Избор на клиент