0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Aqua Optima Filter Filter Pitcher за чешма и вода за пиење со Evolve+ Filter, BPA Free, WQA Сертифициран, Лиска Дизајн

Aqua Optima Filter Filter Pitcher за чешма и вода за пиење со Evolve+ Filter, BPA Free, WQA Сертифициран,

DEN 559.84
Достапно за нарачка

Достапност

Aqua Optima Essentials Filter Filter Filter за чешма и вода за пиење достапни во 3 дизајни и пакувања со вредности. . Карактеристики еволуираат+ филтри. WQA сертифициран за NSF/ANSI 42, 53 и 372. Заштедете пари и спречете го отпадот со пакетите со вредност на Aqua Optima со 3, 6 или 9 филтри вклучени во полето. . БПА и олово бесплатно. Безбедна машина за миење садови. Исти перформанси како водечкиот бренд. Аква Оптима со 5 чаши за филтрирање на пакетот за филтрирање на вода за филтрирање на вода. NSF/ANSI сертифицирани перформанси на филтрација - стомна Aqua Optima ги помина сертификатите NSF42 и 372. Независно тестирани за подобрување на вкусот, намалување на микропластиката, други супстанции .. 3x побрза филтрација - стомна за вода за филтрирање работи брзо и не ги компромитира перформансите. Филтрацијата забрзува до 3x онаа на водечките брендови. Филтерот има животен век до 40 галони .. Одлични снопови за вредност - Заштедете пари и околината со снопови за вредности на Aqua Optima кои ги намалуваат непотребните пратки и осигурете се дека имате замена на филтерот за вода кога ви требаат .. Материјали со висок квалитет - Ние произведуваме свои филтри и бокали кои се БПА бесплатно, FSC овластено пакување и произведени со употреба на соларна енергија. Не мора да го компромитирате квалитетот за да заштедите .. Филтрирање на животната средина - Дома може да спречи илјадници пластични шишиња годишно. Aqua Optima ви помага да филтрирате повеќе и да трошите помалку. Нашиот опсег на едноставни раствори за вода ви помагаат да пиете подобра вода.

За производот

Избор на клиент