0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Деним мини здолниште на јуниори

Деним мини здолниште на јуниори

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Достапност

Xoxo -frayed hem 5 џебно мини здолниште направено во црно истегнување тексас е одличен стил и носење на училиште или надвор со пријателите. Мини здолништето на Xoxo е направено од ткаенина од памук, која е удобна и се движи со вас. Xoxo. Црн Strech 32 "Деним мини здолниште. Запален пом. Јуниор. Трендовски.

За производот

Избор на клиент