0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Индиго Рејн Јуниор, слаби фармерки со манжетни со манжетни

Индиго Рејн Јуниор, слаби фармерки со манжетни со манжетни

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Со нивниот разноврсен деним на половината со среден пораст и лесен истегнување, овие индиго засинуваат слаби фармерки со манжетни за јуниори се лесни за живеење, гушкајќи ги кривите на сите вистински места со усовршено тенок вклоп и само вистинската количина на истегнување. Завршени со избледени детали и брза манжетна манжетна, тие можат да бидат стилизирани со багажник или патики за секојдневно носење. Материјал : 70% памук/28% Репреви/2% Спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Skinny. Подигнување и инсејм : среден пораст; 25 "Inseam, Cuffeed. Затворање : копче и патент мува. Џебови : 3 предни џебови и 2 задни џебови држат најважни работи. Карактеристики : истегнување на тексас; ролна манжетна. Јуниори слаби фармерки со манжетни од Индиго Рајн.

За производот

Избор на клиент