0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Платното платно на Пиедрас тиркис“ од Фернанда Франко

Трговска марка ликовна уметност „Платното платно на Пиедрас тиркис“ од Фернанда Франко

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Fernanda Francosubject : Abstract Style : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обвиткано платно Арт. За создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Фернанда Франко „Пиедрас тиркис“ платно уметност.

За производот

Избор на клиент