0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лесно-пишано бебе кратко ракав солиден ткаен мета, големини 0- месеци

Лесно-пишано бебе кратко ракав солиден ткаен мета, големини 0- месеци

DEN 176.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа цврста ткаена ткаенина со лесен бебиња со кратки ракави е супер мека и е изработена од 100% BCI памук. Продаден исклучиво на. Лесно-пишано бебе кратко ракав цврст ткаен мета, големини 0-24 месеци. 100% BCI памук. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Продаден исклучиво на.

За производот

Избор на клиент