0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Shortорџ Машка и голема машка американска Америка е кратко

Shortорџ Машка и голема машка американска Америка е кратко

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Црвените, белите и сините бои го истакнуваат овој обичен, удобен и забавен пар шорцеви за пливање Georgeорџ за мажи. Изработени во микрофибер со брифинзи за мрежи, овие стебла за пливање се совршени за пливање, сурфање или само висат наоколу. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. приближно. ИНСЕАМ : 6 ”. Истегнување на половината; Врза за влечење. 2 странични џебови; џеб на мрежни монети на предниот дел од половината. Микро Твил тело/постава за мрежи : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки пливање стебла од Georgeорџ.

За производот

Избор на клиент