0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и Тру, женски и жени плус средно кревање на бикини, големини S-3x

Време и Тру, женски и жени плус средно кревање на бикини, големини S-3x

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Времето и дното на бикини на Тру ви дозволуваат да го впиете сонцето во славен стил. Сосема ласкави со среден пораст и вистинска количина на покриеност, овој врв на пливање има кул текстура на пуканки и декоративни копчиња за златен тон пред себе. Направете го тоа натпревар со нашите координативни бикини или такини врв (продадено одделно) или измешајте го и спарете го со кој било од вашите омилени врвови за пливање. Само на. Материјал : 88% најлон/12% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Умерено. Затворање : Повлечете. Карактеристики : текстура на пуканки; Декоративни копчиња со златен тон пред. Забелешка : Секое парче за капење се продава одделно. Среден пораст на текстурираните бикини од дното од време и TRU.

За производот

Избор на клиент