0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Грејс Поп океан инспирирани апстрактни плочки врамени сликарски уметнички отпечатоци

Грејс Поп океан инспирирани апстрактни плочки врамени сликарски уметнички отпечатоци

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста доаѓа без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија. Биди мудар цитат ableубезен був снежни планини. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Подготвени да висат. Дизајн по Грејс Поп.

За производот

Избор на клиент