0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поговори цврсто тросед луксузен плоштад декоративно фрлање перница, 24 24

Уникатни поговори цврсто тросед луксузен плоштад декоративно фрлање перница, 24 24

DEN 432.00
Достапно за нарачка

Достапност

Изработена од 100% висококвалитетна полиестерска ткаенина, оваа уникатна покривка за декоративни капаци за фрлање перници има светло сива боја, правоаголник и форма на квадрат, цврста шема. Висококвалитетна нишка за шиење и невидлив дизајн за затворање на патент, кој ви овозможува лесно да го одвоите и да го измиете капакот. Мека и удобна, перници за фрлање перници не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за перница и софа за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. Ве молиме, проверете дали перниците одговараат на вашата перница пред да купите и да дозволите мала разлика во бојата, поради варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленост на светло во студиото. Машинско миење на нежен циклус со ладна вода. Суво чистење на ниска температура. Не пеглајте. Не бели. Не паѓајте суво. На располагање на рачно чистење. Уникатни поговори бушава мека декоративна капа за фрлање перници уникатни поволни цени бушава мека декоративна капа за фрлање перница направена од 100% полиестер. Достапна големина : 12 "x 20", 18 "x 18", 20 "x 20", 24 "x 24". Затворање на патент, должина на патент е 13,8 ". Цврсти заштитни перничиња од крзно, без пролевање. Совршено е да се додаде на кој било троседот, креветот, столчето за замав, автомобилот, итн. Вклучува само 1 парчиња фрлање перница само, перница не е вклучена. Машинско миење ладно или миење на рацете. Земја на потекло : увезена.

За производот

Избор на клиент