0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Службени индустрии Снежен пингвин пилешко сноубординг спортски црвени очила платно wallидна уметност, 48, дизајн од Лусија Хефернан

Службени индустрии Снежен пингвин пилешко сноубординг спортски црвени очила платно wallидна уметност, 48,

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. А . Уметнички дела се однесуваат на : пингвин; Птица; Животно; Сликарство, крал Пингвин. Дизајн од Лусија Хефернан.

За производот

Избор на клиент