0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 231.84
Достапно за нарачка

Достапност

Се одликува со бебешка кукла која е совршена за часови на имагинативна игра. Бебе кукла доаѓа со симпатична не-отстранлива пижама поставена во светли бои. Исто така, доаѓа со соодветно капаче за спиење. Мекиот, гушкав дизајн е идеален за гушкање ноќе. Одлично за малите кои сакаат да се преправаат дека се родители. 8 "мека кукла.

За производот

Избор на клиент