0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Детето на моето дете на Картер, бебе и дете, флатер за ракав, предниот фустан, месеци - 5t

Детето на моето дете на Картер, бебе и дете, флатер за ракав, предниот фустан, месеци - 5t

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Запознајте го нејзиниот нов фаворит за деновите на облекување! Има многу да се сака во врска со овој симпатичен фустан од моето дете на Картер. Изработено е со меко измиено памучно количество за удобно чувство, дизајн на копче пред, симпатични ракави за треперење и слатко печатење. Ура за лесни едноделни облеки! 100% памук Чембрај. Флетер ракави. Сите точки на полкови. Срцев вез. Плакета на предните копчиња. Големини 12м-5Т. Машина за перење. Увезени.

За производот

Избор на клиент