0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Начин да се слави велигденско кадифен, роли поли -јагнешко месо

Начин да се слави велигденско кадифен, роли поли -јагнешко месо

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

На овој начин да го прославите велигденскиот роли поли кадифен е одличен начин да го возбудите вашето малечко за Велигден. Одликувајќи се со мек кадифен материјал во класична бела боја, bellвонче околу вратот и весела бела опашка за да ја заврши својата сличност со омиленото животно на вашето малечко, овој пријател на Барнард е сигурен дека ќе го осветли денот на вашето дете. Можете да ја спарите оваа симпатична кадифен со велигденска корпа исполнета до гребенот со чоколади, слатки и играчки, или да ја дадете како подарок за рано утрински часови за да ги задржите друштво додека патувате во домот на вашето семејство за учество во нивната голема велигденска прослава. Бидете сигурни да ги проверите сите други начин да ги прославите играчките и украсите ако барате други предмети инспирирани од Велигден, како што се јајца, аранжмани за цвеќиња, влогови на двор и многу повеќе. Направете го Велигден во право и не заборавајте да го соберете патот за да го прославите велигденскиот Роли Поли јагне кадифен за вашето малечко да ужива. Подготвени да му дадете максимални гушкања на вашата сакана. Направено со супер-меки кадифен материјал. Одличен додаток на Велигденска корпа. Забавна велигденска играчка за деца или прекрасен подарок за пријатели. Координира со друг начин за славење на велигденски услуги и украси.

За производот

Избор на клиент