0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Надарување на безжични ушни уши

Надарување на безжични ушни уши

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овој случај на безжични уши е совршена ставка за да ги ставите слушалките! Структурната форма, цврстиот материјал и одличните бои и отпечатоци се неверојатни бонуси. Клипот за кучиња е совршен начин да бидете сигурни дека не го губите случајот, можете да го прикачите на ништо! 1 D X 2.16 W X2.55 H.

За производот

Избор на клиент