0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Рачни нацртани кругови персонализирани покани за прием на свадба

Рачни нацртани кругови персонализирани покани за прием на свадба

DEN 15.84
Достапно за нарачка

Достапност

Поставете го вашиот свадба прием на вистински начин. Овие направени за да нарачаат персонализирани покани за прием на свадба, можат да се прилагодат да го кажат точно она што го сакате. Секоја нарачка вклучува коверти за испраќање. Секоја двострана рамна покана мери 8,5 ”од 5,5”. Покани мерка 8.5 во x 5,5in. Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8 отпечатоци). Високо квалитетен обложен картон.

За производот

Избор на клиент