0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Млежата за мемориска лента го намали масното млеко, 64oz

Млежата за мемориска лента го намали масното млеко, 64oz

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Млекото веќе долго време е популарен пијалок, не само за неговиот вкус, туку и заради неговите хранливи атрибути. Млекото се смета за еден од најдобрите извори на калциум во нашата диета и исто така обезбедува протеини, витамини и други минерали. Млежата за мемориска лента го намали масното млеко, 64oz.

За производот

Избор на клиент