0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сет на подароци за скара на Лари Кабел, ГИТ-Р, Флорида. Оз

Сет на подароци за скара на Лари Кабел, ГИТ-Р, Флорида. Оз

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Сетот за подароци за скара на Larry The Cable Gut Git-R содржи сè што ви треба за да направите вкусно пилешко на скара и сочни стекови. Вклучува специјализирана шпатула git-r-done и силиконска четка за да се направи печење и забавно и лесно, па дури и доаѓа со две уникатни сосови за да ги направите вашите оброци уште поинтересни. Без разлика дали е подарок за вас да ги практикувате своите вештини или подарок за новиот скара во вашето семејство, сетот за подароци за скара на Лери Кабел ГИТ-Р-ДОН има сè што ќе ви треба за да добиете скара. Вклучува трговска марка Git-R-Done Spatula и силиконска четка за копирање. Сосовите вклучуваат чаден сос од бурбон сос од кабелскиот човек и класичен топол сос од кајани. Лесен подарок за одмор што апелира до секој што сака да се скара. Совршен сет за подароци за новини за секој обожавател на Кабелскиот човек.

За производот

Избор на клиент