0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Женски слушалки австриски кристали 14kt злато-позлатени 2-редови летаат треска

Женски слушалки австриски кристали 14kt злато-позлатени 2-редови летаат треска

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа женска златна позлатена слушалка со позлатени австриски кристали со два реда Флекс тресок е лесен за носење и одговара на сите големини. X&Oенски слушалки Австриски кристали 14 KT злато-обложени флексибилни тресења од 2 реда : Материјал : 14kt злато-позлатенгемстон : Crystalgemstone Боја : Јасна.

За производот

Избор на клиент