0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Nissan GT-R Цела временска заштита за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка целосна заштита, сив

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Nissan GT-R Цела временска заштита

DEN 1439.84
Достапно за нарачка

Достапност

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Nissan GT-R 2020, дизајнирани прилагодени вклопуваат комплексни контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Одрекување : Бојата на производот може малку да се разликува поради изворите на фотографско осветлување или поставките за мониторот. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот Nissan GT-R подот, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоки Grooves Channel Water , снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, абење- Отпорни рециклирани ПВЦ, панталони без БПА, душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Дизајн на нелизгање : флексибилен Nibs го зафаќаат подот за да го задржите душекот без да го оштетите тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW локални 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот .

За производот

Избор на клиент