0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Обновен Lenovo ThinkCentre M93P-SFF работна површина со Intel Core i3- процесор, 4 GB меморија, хард диск од 500 GB и Windows Pro

Обновен Lenovo ThinkCentre M93P-SFF работна површина со Intel Core i3- процесор, 4 GB меморија, хард диск

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Идеално за работа или игра, реновираниот Lenovo Think Centre M93 P-SFF десктоп компјутер има процесор Intel Core i3-4130 и 4 GB меморија. Чувајте фотографии, музика, филмови и повеќе на хард диск од 500 GB. Обновен Lenovo Think Centre M93 P-SFF десктоп компјутер : Клучни карактеристики и придобивки : Intel Core i3-4130 Processor3.4 GHz. 4 GB DDR3 SDRAM System Memory (може да се прошири на 32 GB) ви дава моќ да ракувате со повеќето апликации гладни со моќност и тони мултимедијална работа. 500 GB SATA Hard Drivestore 333,000 фотографии, 142,000 песни или 263 часа HD видео и повеќе. 10/100/1000 Base-T Ethernet Connect на широкопојасен модем со жичен етернет. Интегрирана графика. Дополнителни карактеристики : 8 x USB 2.0 порти, 1 x VGA порта, 2 x Display Ports, 1 x Ethernet порта, 1 x Audio Out Jack, 1 x микрофон приклучок. 1 x 5,25 "Надворешен залив, 1 x 3,5" Внатрешен залив, 1 x 3,5 "надворешен залив, 2 x PCI Express (x16) слотови со половина големина, слот за половина големина на 1 x PCI Express, 1 x PCI слот за половина големина. 17 фунти; 13,3 "x 4" x 14,8 ". Софтвер : оригинален Microsoft Windows 10 Pro 64-битен. Поддршка и гаранција : Обновените предмети имаат 90 дена делови и ограничена гаранција на трудот. Поделба за обновување на хард диск. Што има во кутијата : кабел за напојување. Водич за брз почеток. MFG година : Â 2013-2014 година, видете ги спецификациите на производителот за овој производ, кликнете овде. За да видите список на додатоци за компјутер, кликнете овде. Трајд во користениот компјутер и електроника за повеќе пари за да потрошите. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

За производот

Избор на клиент