0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножито од Пинк Бо - сива

Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножито од Пинк Бо - сива

DEN 928.00
Достапно за нарачка

Достапност

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм. Нежните заоблени врвови за удобност. 25мм алуминиумски диск шарм. Реверзибилен. Целосна боја. Ротирачки центар. Високо полиран или IP позлата со реверзибилни шарени почетни нараквици во виножитото со розова кутија - сива.

За производот

Избор на клиент