0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Јагоди без глутен јагоди без глутен во бело и млеко чоколадо, када од Оз

Јагоди без глутен јагоди без глутен во бело и млеко чоколадо, када од Оз

DEN 103.68
Достапно за нарачка

Достапност

Уживајте во здравата добрина на јагодите на природата на Tru Fru, нашите јагоди се замрзнати свежи за да се заклучат во сите хранливи материи и вкусови присутни на врвната зрелост. Легендата има дека ако скршите двојна јагода на половина и ја споделите, ќе се за inубите во едни со други. Решивме да го надополниме тоа и да го натопиме нашето во бело и млеко чоколадо. Не можеме да бидеме сигурни, но најновата теорија вклучува loveубов на прв залак. 100% вистинско овошје (одбрано зрело). Кадата овозможува продолжен рок на траење (24 месеци). Чисти состојки (само овошје и чоколадо). Сите природни со одржливо чоколадо. Хипер-ладен за подобрување на вкусот.

За производот

Избор на клиент