0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бен Хоган перформанси Машки голф за голф за голф Поло кошула, до 3XL

Бен Хоган перформанси Машки голф за голф за голф Поло кошула, до 3XL

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Поставете го во стил со маичката за разговор за голф за мажите Бен Хоган. Овој голф ја карактеризира технологијата за влага што ја носи влагата што ја оддалечува потта од вашата кожа за да ве одржи ладно и суво. Вградените блокови за заштита на сонцето ги оштетуваат УВ зраците од пробивањето на ткаенината. Додадено истегнување во ткаенината со двојно плетење помага да се зголеми подвижноста за поголем опсег на движење. Разговорното печатење додава детали што привлекуваат очи што изгледаат одлично и на теренот за голф и надвор. Влага за губење. Лесна грижа.

За производот

Избор на клиент