0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prints 'Гроздобер камери и модни' книги - розова, зелена боја

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prints 'Гроздобер камери и модни' книги - розова, зелена боја

DEN 240.00
Достапно за нарачка

Достапност

Гроздобер камери и мода, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација и моден дизајн со тема на книги за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија мода и глам wallидни уметности платно за печатење „гроздобер камери и модни“ книги - розова, зелена боја.

За производот

Избор на клиент