0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Marvel Mighty Muggs Iron Man #13 : 3 различни изрази на лицето Iron Man. Притиснете надолу на главата за да го промените лицето. 3,75-инчен колекционерски број со дисплеј. Класичен дизајн на карактер на железо. Побарајте други моќни фигури на Muggs (секоја се продава одделно). Вклучува фигура. На возраст од 4 и повеќе години. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

За производот

Избор на клиент