0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Прозорец на езерото „Ступел индустрии“ Шармантен цветен остров брод, 14, дизајниран од Дајан Романело

Прозорец на езерото „Ступел индустрии“ Шармантен цветен остров брод, 14, дизајниран од Дајан Романело

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дајан Романело. Шармантен брод на цветниот остров на езерото.

За производот

Избор на клиент