0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Faggy Land со рано наутро магла' wallиден часовник на фармата

DesignArt 'Faggy Land со рано наутро магла' wallиден часовник на фармата

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова - црвен часовник на wallидот на црвената куќа. се отпечати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, ова магливо земјиште со часовникот за магла во раните утрински часови пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Оваа количина/земја со преголем часовник на земја е достапен во различни големини, Â и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во Circleâ 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

За производот

Избор на клиент