0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
*** Прекината *** Вода oeо Артезиска вода со природен кофеин, 70 мг, Фл.

*** Прекината *** Вода oeо Артезиска вода со природен кофеин, 70 мг, Фл.

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Стимулирајте ги и хидрирајте сите во една со вода Jо Артезиска вода со природен кофеин. Ова е вода со работна етика! Енергијата што ја изведувате од неа е од кофеин, а не од сируп од пченка со висока фруктоза, бензоева киселина и таурин, како и другите енергетски производи. Водата од 70 мг природна кофеин (пакет од 24) е сосема природен производ. Стимулира, хидрира и има вкус исто како и водата. Можете да ја пиете артезиската флаширана вода сама по себе, или да ја користите како дополнителен удар кога го правите вашето дневно кафе или чај. Секоја порција содржи еквивалент на чаша кафе од 8 мл, а исто така може да се спореди со 20 мл диета кола или 8 унци на традиционален енергетски пијалок. Вода oeо Артезиска вода со природен кофеин : вода со етика на работа. Еквивалент на кофеин : 8 унца чаша кафе, 20 унци диета кола или 8 унци енергетски пијалок. Не содржи сируп од пченка со висока фруктоза, бензоева киселина или таурин. Стимулира и хидрати. Пијте самостојно или користете го за да додадете дополнителен удар кога правите кафе или чај. 24 индивидуални шишиња по нарачка. 20 fl Oz Artesian флаширана вода со природен кофеин.

За производот

Избор на клиент