0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : Затворање на прицврстување на грб, Гусет и нозе. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Трим на рафли на рамената, здолниште од туту на половината, подножје; печатење на сите. © Дизни. Сите права се задржани . Дизни Мини глушец со спиење за девојчиња.

За производот

Избор на клиент