0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Софија Интимира од Софија Вергара, женски и женски плус големина мелени кадифени пижами, 2 парчиња

Софија Интимира од Софија Вергара, женски и женски плус големина мелени кадифени пижами, 2 парчиња

DEN 383.68
Достапно за нарачка

Достапност

Ненаклонете го вашиот ден .. лизгајте се во пижамите на јака од Софија Вергара и оставете ја релаксацијата да започне. Од задебелен дизајн до врвно мека кршена кадифена ткаенина, овој сет е најлесниот избор што ќе го направите цел ден. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Simplifica tu día .. Ponte el Pijama con cuello de Muesca de Sofia vergara y comienza a reajarte. Desde el diseño atrevido a la supersuave tela de terciopelo prensada, este conjunto la decisión más fácil que tomarás en todo el día. De la colección Exctusiva de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс/95% полиестер; 5% LICRA. Грижа : Машината за перење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Комплетот вклучува : пижама врвот и панталони/ сет инклузии la blusa y el pantalón del pijama. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S/ la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla Pequeña "S". Врвни карактеристики : јака од изрез; Затворање на копчињата; опуштено вклопување; лев џеб на градите; долги ракави; Контраст сатенски трим/ Куело де Муеска; Cierre Frontal Con Botons; Тале Холгадо; Болсило а ла Изкијерда дел Пехо; Манга Ларга; Ribete de Satén Controntante. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за дополнителна удобност; 31 "inseam; две џебови од страничен шеф; контраст сатенски трим/ estilo fácil de poner; Pretina alástica para más comodidad; 31" de largo de Enterepierna; Dos Bolsillos en las costuras laterales; Ribete de de Satén Controntante. Надградете го вашето време на застој : Ништо не вели дека е пријатно-шик подобро од новата облека и облека за спиење од Софија Вергара/ Нада Тиен Ун Естило Мас Камодо и Шик Кви Лас Нуевас Колеционс Де Ропа Пара Естар Ен Каса и Де Ропа Пара Дормарир де Софија Вергара. Women'sенски кршен кадифе пижама поставена од интими од Софија Вергара.

За производот

Избор на клиент