0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 1 2 W 10 D 12 H Vintage Farmhouse Bracret, колекција на декор од Барнвуд, Зачувано црвено

Ekena Millwork 1 2 W 10 D 12 H Vintage Farmhouse Bracret, колекција на декор од Барнвуд, Зачувано црвено

DEN 1055.84
Достапно за нарачка

Достапност

Единствено исушеното дрво на секоја заграда додава старо и автентично чувство на вашиот модерен декор на фармата. Навистина е сон на рустикален lубовник за додавање на архитектонски детали на кој било простор за живеење. Стилските палети на бои се координираат со секој дом. Нашите потресени, заградени дрвени држачи се шармантен додаток на рустикален, земја, боемски, гроздобер, племенски, излитена шик или стилови на фарма. Карактерот на нашето исушено дрво може да се пофали со груба, стара текстура со јазли, дупки за нокти и несовршености за кои се знае спасеното дрво. Совршено за украсување на влезови, отворено полици или гроздобер декорирање. Достапно во 6 големини. Продадени во удобен сингл, 2, 4 и 6 пакувања за да одговараат на секој проект. Автентични стилови на фармата.

За производот

Избор на клиент