0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тајните богатства најважни за облека

Тајните богатства најважни за облека

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Без разлика дали се повлекувате од тушот, се упатувате кон кревет или појадувајте наутро, оваа женска облека од тајни богатства ќе ве задржи пријатно. Изработено е од супер-мека, лесна и истегната плетена ткаенина и има класична шарена шема отпечатена низ целиот свет. Појасниот половината обезбедува совршено вклопување, додека две странични џебови од цвест ги задржуваат рацете топли и држете се на вашиот телефон кога се мешате низ куќата. Оваа плетена облека е достапна во разноврсна светло сива боја за да се меша и да се совпаѓа со вашите други најважни работи за облека за спиење. Тајните богатства најважни работи за ракави на ракави за ракави : 95% рајон, 5% спандекслунж Робесфт плетено измислица со шарена шема на половината со прицврстени ракави на белтелбовите со рафли-странични џебови што може да се појават во светло сивмахин миење ладно со како бои, само нежен циклус, само не-холорино белило кога е белило од нехлорин кога белиот белило кога е белило за манжетни, кога не се белило од нехлорино, кога не се белило од нехлорино кога Потребно е, суво суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење/мотив за печатење.

За производот

Избор на клиент