0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Lexani LX-дваесет 275 45R 108V

Lexani LX-дваесет 275 45R 108V

DEN 1441.28
Достапно за нарачка

Достапност

LX-TWENETS на Lexani е гума за ултра-високи перформанси, дизајнирана за употреба на спортски и перформанси ориентирани автомобили и има асиметрична/насочена шема на шари за цврста влечење и ракување со перформансите. Поддржан од гаранција за живот ограничен од 30.000 милји, со големиот отпечаток на LX-TWEENT, става повеќе гума на патот за да ги подобри перформансите на сопирањето и прицврстувањето. Наменето за употреба на спортови и автомобили ориентирани кон перформанси. Поддржано од гаранција за живот ограничен од 30.000 милји. Инженерски со асиметрична/насочена шема на шара што ги подобрува перформансите на влечење и ракување, дури и со поголема брзина. Изграден со голем отпечаток што става повеќе гума на патот за подобрување на можностите за сопирање и свиоци. Наменети за употреба во потопли временски услови и не треба да се користат кога температурите се доследно под 45 степени Фаренхајт.

За производот

Избор на клиент