0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мебел за прицврстување е крал кревет црна

Мебел за прицврстување е крал кревет црна

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овој прекрасен кревет е дизајниран за спиење во удобност и стил. Службената плоча е конструирана со копче за копче и дизајн на крилја што топло ве прифаќа. Креветот е завиткан во раскошна црна боја со контрастна трим за нокти во текот на целиот период. Тоа е кревет погоден за поставка за регал. Сетот вклучува : еден (1) кревет. Ексцентричен тапациран кревет кој ги има сите вистински елементи за рок -starвезда. Тапациран со метален кадифе и крокодил кожа. Кристално копче Rhinestone Tufted headboard. Индивидуално рачно управувано од хромиот нокти. Завршените челични нозе на Хром обезбедуваат допир на сјај. Азиска тропска рамка од тврдо дрво со МДФ и табла за честички. Вклучен комплет за SLAT. Материјали за производи : Азиско тврдо дрво и Окуме фурнир. Тапацир : црна кадифе/црна крокодилна кожа. Заврши за нокти : Chrome. Завршување на нозете : Хром. Тестирана статичка тежина : 600 фунти . Потребно е склопување : Да. Забелешка : За овој величествен кревет е потребна пролет.

За производот

Избор на клиент