0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Подобри домови и градини со пердуви исполнети ткаени исцрпени ленти за декоративни перници за фрлање, 20 x20

Подобри домови и градини со пердуви исполнети ткаени исцрпени ленти за декоративни перници за фрлање, 20 x20

DEN 270.08
Достапно за нарачка

Достапност

Знаевме дека ќе ја сакате оваа перница, па го направивме сет од 2! Подобро домови и градини, исполнети ткаени исцрпени ленти, декоративни перници за фрлање, е совршен додаток на секој случај на обичен или фармерски декор. Одликувајќи се со класичен дизајн на испрекината лента на јасен 100% памук, оваа перница е одличен начин да додадете личност и длабочина на вашиот простор за живеење. Поставете го со други перници и ќебиња за пријатно чувство. Оваа перница исто така вклучува и отстранлив пердув исполнет со перница за максимална удобност и мекост. За лесно чистење препорачуваме само чисто само за оваа прекрасна перница. Боите што се достапни се, индиго, црно и таупе. Подобри домови и градини со пердуви исполнети ткаени испрекинати ленти за декоративни перници за фрлање, 20 "x20", црна, 2 пакувања сет од 2 пополнети перници. Големина : 20 "x20". Отстранлив вметнат пердув за максимална удобност и мекост. Место чисто. Дизајнот на ленти совршено се вклопува во декор за дизајн на фарма. Покриен материјал : 100% памук. Увезени.

За производот

Избор на клиент