0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Жени 6. мл. Пакет за кошула со суши од пик

Жени 6. мл. Пакет за кошула со суши од пик

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

50% преводен памук, 50% полиестер; Влажната ткаенина на ткаенината на ткаенината далеку од телото; контурирана јака за заварување; Етикета за пренос на топлина; двојно иглано полите; Плакета со обратна насока со двојно копче; Странично со засилено женско вклопување; заварувачки манжетни; Гилдан жени 6,5 мл. Dryblend Piqu Sport Burtic 2 Pack.

За производот

Избор на клиент